متن کامل پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد رشته حسابداری

با عنوان : بررسی رابطه بین ساختار سرمایه با صورت جریان وجوه نقد گروه صنایع غذایی بورس تهران 

در ادامه مطلب می توانید تکه هایی از ابتدای این پایان نامه را بخوانید

دانشگاه الزهرا

دانشکده علوم اجتماعی و اقتصادی

پایان نامه کارشناسی ارشد رشته حسابداری

عنوان :

بررسی رابطه بین ساختار سرمایه با صورت جریان وجوه نقد گروه صنایع غذایی بورس تهران

برای رعایت حریم خصوصی اسامی استاد راهنما،استاد مشاور و نگارنده درج نمی شود

تکه هایی از متن به عنوان نمونه :
(ممکن است هنگام انتقال از فایل اصلی به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود ولی در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل است)
چکیده :
تحقیق حاضر به منظور بررسی رابطه ساختاری سرمایه با اجزا صورت جریان وجوه نقد صورت گرفته است . تصمیمات تامین مالی و ترکیب بهینه ساختار سرمایه از یک طرف و ایجاد جریان های نقدی استفاده مطلوب از منابع مالی بدست آمده و توان بازپرداخت بدهی از طرف دیگر از جمله مسائلی است که برای تصمیم گیری مدیریت حائز اهمیت می باشد یکی از راههایی که مدیریت را در این امر یاری می کند استفاده از صورت جریان وجوه نقد است که توانایی شرکت در ایجاد جریان های نقدی توانایی برای پرداختن تعهدات و همچنین نیاز شرکت برای تامین مالی ررا نشان می دهد . در تحقیق حاضر به دنبال پاسخگویی به این پرسش می باشیم که آیا اهرم مالی که ناشی از تامین مالی از طریق بدهی می باشد برروی جریان وجوه نقد اثری می گذارد یا خیر ؟
نتایج بدست آمده نشان می دهد که استفاده از اهرم مالی و تغییرات درجه اهرم با درصد پایینی بر جریان وجوه نقد دوره تاثیر می گذارد و البته این اثر به صورت مثبت است یعنی با افزایش لهرم مالی جریان وجوه نقد شرکت نیز افزایش می یابد  اما بین اهرم مالی و وجه نقد سرمایه گذاری رابطه ای مشاهده نشد .
تعداد صفحه :177
قیمت : 14700 تومان

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   دانلود پایان نامه : ارتباط بین حسابداری محافظه کارانه وبحران مالی در شرکتهای پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران

***

—-

پشتیبانی سایت :               [email protected]

در صورتی که مشکلی با پرداخت آنلاین دارید می توانید مبلغ مورد نظر برای هر فایل را کارت به کارت کرده و فایل درخواستی و اطلاعات واریز را به ایمیل ما ارسال کنید تا فایل را از طریق ایمیل دریافت کنید.

***  **** ***

دسته‌ها: رشته حسابداری

دیدگاهتان را بنویسید